Mikulášská nadílka a čertovské hrátky

03.12.2021 17:31

Jako každý rok, tak i letos naši mateřskou školu navštívil Mikuláš, Čert i Anděl. Děti se pečlivě celý týden připravovaly na příchod Mikuláše a učily se básničky i písničky. Čekání na příchod Mikuláše jsme si ve školce zpestřily čertovskými hrátky, kdy se děti proměnily v čerty, čertice, anděly i Mikuláše a společně jsme plnili různé úkoly. Vařili jsme čertovský guláš, házeli jsme havěť do kotle, obouvali čertovi kopyta, hráli jsme si na Lucifera i Anděla. Mikuláš byl nadšený z vystoupení, které děti pro něho připravily a čert si žádné dítě do pekla neodnesl. Všechny děti dostaly sladkou nadílku, na které se spolupodílela i rodina Chroboczkových, za což velmi děkujeme.

Přejeme všem krásný adventní čas, plný pohody a rozjímaní. 

Kolektiv MŠ Hradiště

 

IMG_20211203_083042.jpg

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web