Lyžařský kurz pro děti MŠ Těrlicko

18.03.2022 17:49

Děti z mateřské školy Těrlicko a Těrlicko – Hradiště mají za sebou týdenní lyžařský kurz, který se po dvouleté covidové pauze uskutečnil v lyžařském areálu Vaňkův kopec. Za finanční podpory obce Těrlicko, děti absolvovaly lyžařský výcvik, který má za účel rozvíjet u dětí pohybovou všestrannost a zejména radost z pohybu a sportu. Některé děti se tento týden poprvé postavily na lyže a bylo úžasné sledovat jejich pokroky, které přicházely každý den. Děti projevily obrovskou odvahu, statečnost a trpělivost. Na závěr lyžařského výcviku proběhl dětský závod, kde každé dítě bylo odměněnou medailí, diplomem a ti nejlepší sladkou odměnou. Organizátoři připravili pro děti tácy z čerstvým ovocem, které byly zdravým zpestřením. Děti si celý týden náramně užily a věříme, že jsme zasely pár semínek lyžařských hvězd. 

SKOL

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web