Lyžařský kurz dětí z mateřské školy

12.02.2023 14:56
 
Děti z mateřské školy Těrlicko a Těrlicko – Hradiště mají za sebou týdenní lyžařský kurz, který se uskutečnil od pondělí 6.února v lyžařském areálu Malina Ski school v Bukovci. Za finanční podpory obce Těrlicko, děti absolvovaly lyžařský výcvik, který má za účel rozvíjet jejich pohybovou všestrannost a probouzet v nich radost ze sportování a pobytu na zasněženém kopci. Některé děti se v pondělí poprvé postavily na lyže a bylo úžasné sledovat jejich pokroky. Naši malí lyžaři projevili obrovskou odvahu, talent i trpělivost. Na závěr lyžařského výcviku proběhl závod ve sjezdu, kde byl každý závodník odměněn diplomem a drobným dárkem od organizátorů. Počasí nám celý týden přálo a děti si každý den náramně užily. Věříme, že v lyžování budou pokračovat i v dalších letech.
 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web