Lyžařský kurz Bukovec

11.02.2023 06:29

Lyžařský kurz pro děti MŠ Těrlicko

Děti z mateřské školy Těrlicko a Těrlicko – Hradiště mají za sebou týdenní lyžařský kurz, který se uskutečnil v lyžařském areálu Malina Ski school v Bukovci. Za finanční podpory obce Těrlicko, děti absolvovaly lyžařský výcvik, který má za účel rozvíjet u dětí pohybovou všestrannost a zejména radost z pohybu a sportu. Některé děti se tento týden poprvé postavily na lyže a bylo úžasné sledovat jejich pokroky. Děti projevily obrovskou odvahu, statečnost a trpělivost. Na závěr lyžařského výcviku proběhl dětský závod, kde každé dítě bylo odměněno diplomem a drobným dárkem od Maliny. Počasí nám celý týden přálo a děti si lyžák náramně užily. Věříme, že v lyžování budou pokračovat i v dalších letech.

SKOL

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web