Lyžařský kurz 2024 - 4. a 5. den

10.03.2024 19:35

Čtvrtý den našeho kurzu přinesl ráno překvapení v podobě čerstvého prašanu, který zajistil skvělé podmínky pro dopolední slalomový závod. I přes tuhou zimu se závodníci řítili svahem dolů s nadšením a proháněli se mezi brankami bez jediného pádu.
Po obědě následoval výšlap na Praděd, během kterého jsme sice kvůli husté mlze přišli o výhledy, ale zato jsme si užili tajemnou atmosféru zasněženého okolí a společný pocit sounáležitosti, když se vysílač nakonec vynořil z mlhy jen pár kroků před námi.

Pátý den našeho lyžařského kurzu, nás přivítal dokonalou modrou oblohou a sluncem, které nás hřálo bez jediného mráčku na obzoru. Dopolední závod v běhu na lyžích byl pro všechny výzvou i oslavou toho, co jsme se za tento týden naučili. Po vydatném obědě jsme s těžkým srdcem sbalili všechny naše věci a s hlavami plnými nezapomenutelných zážitků jsme nastoupili do autobusu, který nás odvezl v pořádku zpět domů.

Fotogalerie: Lyžařský kurz 2024 - 4. a 5. den

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web