Karnevalový rej - 12.2.

27.02.2014 18:31

Na středu 12.února připravilo SRPD v kulturním domě pro žáky 1.stupně karnevalové skotačení. Všechny děti se na karneval těšily už od rána. Dětí ze školní družiny si donesly masky do družiny a už po obědě se chtěly převlékat. V 16 hodin zahájil  karneval předseda SRPD Zdeněk Skotnica a začalo to správné rejdění. Děti se předvedly v nápaditých maskách a bylo velmi těžké vybrat tří nejlepší. Nakonec zvítězila maska "Komín s čápem", "Vánoční stromek" a "Marfuška".Také rodiče se mohli zúčastnit soutěže o nejzajímavější  pokrývku hlavy.Tři z nich obdrželi cenu. Pro děti zajistilo SRPD občerstvení zdarma, šikovná maminka paní Staśová napekla koláč a o obsluhu se starali "vězni" Karol Staś se synem. Děkujeme manželům Skotnicovým a Staśovým, že zajistili a připravili pro děti již tradiční karnevalový ples. Dětem se po dvou hodinách tančení a soutěžení nechtělo jít domů. Všechno však jednou končí a můžeme se těšit zase na příští karneval. 

                                                                    Jarmila Sýkorová

 

fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web