Jé, já už mám slabikář!

11.12.2013 23:13

Je středa 27. listopadu. Pro někoho je to běžný pracovní den, ale pro žáky prvních tříd je to den výjimečný. Ve třídách panuje neobvyklá atmosféra. Ptáte se proč? Dnes se má totiž uskutečnit slavnostní předávání Slabikářů.

     Prvňáčci se moc těší. Zároveň však mají i trochu trému, neboť budou muset přede všemi předvést své dosud získané čtenářské dovednosti.  Obavy však vůbec nebyly na místě, neboť si vedli všichni velmi dobře.

     V sále nové školy si žáci společně zazpívali, předvedli také krátké pásmo básniček. Poté paní učitelky L. Krplová a M. Waszková předaly slavnostně každému žáčkovi Slabikář a sladkost.

     Takže milí prvňáčci, nyní s chutí do toho!

Všichni se už moc těšíme na nové čtenáře.      

                                                                                                                        Magdaléna Waszková

 

fotogalerie

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web