Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

29.08.2018 13:22

Na začátku školního roku dostanou vaše děti veškeré učebnice i sešity, deníček, pastelky, voskovky, vodové barvy, štětce, tužku, gumu, barevné papíry, výkresy, náčrtkové papíry, plastelínu, 2 lepidla, temperové barvy do skupinky, tuš.

Děti budou potřebovat aktovku, pouzdro, složku na písmenka, složku (box) na učebnice, papuče, ručník, zástěrku, cvičební úbor v pytlíku, převlečení a obuv na ven do školní družiny nebo venkovní tělesné výchovy, igelitový ubrus na lavici do výtvarné výchovy, nůžky, asi 5 obalů na sešity, obaly na učebnice, pytlík nebo krabici od bot na výtvarné potřeby.

Prosíme rodiče, aby všechny potřeby, oblečení, boty označili jménem dítěte.

 

Těšíme se na spolupráci :-) 


 

 

© 2021 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web