Indiánské nocování v MŠ

19.06.2022 11:32

Konečně se nám podařilo uskutečnit tradičně-netradiční akci pro naše předškoláky. Ze čtvrtka 16.6.na pátek mohly naše nejstarší děti strávit noc v mateřské škole. Děti se vrátily nadšeně opět v podvečer do třídy Myšek, aby se "ozdobily", pomalovaly i přestrojily za indiány a vydaly se těrlickými cestami i stezkami plnit různé ne-lehké i ne-tradiční úkoly, za které je nakonec čekala odměna. Možná Vám děti doma vyprávěly, že splnily bobříka mlčení, když šly kolem přehrady nebo zaútočily na bledé tváře (kamarády z 9.A), když se koupali v přehradě. Naučily se indiánské písmo nebo písničku, kterou zpívaly během výpravy po Těrlicku u domů svých "smutných a opuštěných" rodičů, neboť děti se ten den z MŠ nevrátily, ale nebojte, všichni přežily a rodiče si je vyzvedli následující den. Věříme, že naši indiáni byli nadšení,neboť měli možnost až do setmění divočit a tančit jak na školní zahradě tak v prostorách školky, kterou nakonec potmě prošli jen s čelovkami. To byl vrchol jejich odvahy, který zvládli zdolat úplně všichni! Jsou to borci a válečníci, kteří se nezalekli ani odloučení od svého rodného kmene. Rodičům děkujeme za připravené občerstvení, dětem za radost a nadšení z akce, která byla jasná z jejich  páteční prosby: "Paní učitelko, my bychom chtěli, aby bylo zase včera a my mohli spát v MŠ!"

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web