HURÁ NA SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD

07.10.2022 17:54
Závěr 1.říjnového týdne jsme si zpestřili výletem. Dva plně obsazené autobusy vyvezly všechny těrlické a hradišťské děti z mateřských škol na Slezskoostravský hrad. Zářící dětská očka tam mohla spatřit živého rytíře ve zbroji, starověký jarmark a v kapli, vonící po kadidle, potkat mnicha. Prošli jsme celý hrad, nádvoří i podhradí, navštívili mučírnu a pár siláků pozvedlo měděný meč nebo se nechali vyfotit v brnění. V některých částech hradního nádvoří si děti mohly zasoutěžit na stanovištích s různorodým kláním, které pro ně připravily žákyně 9.tříd oděné do pohádkových kostýmů.
K dokonalosti dnešního výletu nescházelo ani nádherné slunečné počasí, natož šťastné tváře a nadšení všech účastníků. Za tento velmi povedený výlet chceme poděkovat Klubu rodičů Krteček, který financoval dopravu.
 
Už teď se těšíme na další dobrodružství ať už na dalším výletě nebo v blízkém okolí naší MŠ.

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web