Havárie v MŠ a ZŠ v Hradišti!

12.09.2022 11:29
Budovu naší školičky v Hradišti postihla havárie. V půdních prostorách praskla přívodní hadička do umyvadla, která způsobila vytopení schodiště, záchodů, šaten a sklepních prostorů. Nejvíc zasažené jsou stropy společných prostorů, které musí prohlédnout statik. V současné době probíhá vysoušení. Na odstraňování škod se v pondělí 12. 9. ráno a dopoledne podíleli kromě všech zaměstnanců hradišťské školy hasiči z Těrlicka, Hradiště i Karviné, zaměstnanci Obecních služeb Těrlicko a moc si vážíme rodičů, kteří nabídli svou pomoc nebo nám přinesli buchty.
 

O děti bude od úterý 13. září postaráno. Ve spolupráci s obcí Těrlicko se kluci a holky z MŠ Hradiště přestěhuji do Kulturního domu v Hradišti. Děti ze ZŠ Hradiště budou docházet do ZŠ v Těrlicku. Prvňáci o svou paní učitelku Janíkovou nepřijdou. Děti z 2.-5. ročníku se na nezbytně nutnou dobu začlení do tříd v ZŠ v Těrlicku.

 

Ještě jednou děkuji za pomoc při odstraňování havárie zaměstnancům, hasičům, obecním službám a obci Těrlicko.

 

Mgr. Jiří Jekl
ředitel

 

Fotogalerie: Havárie v MŠ a ZŠ v Hradišti!

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web