Halloween v 6.A

05.11.2018 17:26

V pátek 26.11.2018 pro nás naše paní učitelka třídní vymyslela Halloweenský den. Celou třídu jsme si krásně vyzdobili, na obličej jsme si nakreslili děsivé jizvy, pavučiny a krev a vzali si kostýmy nebo černé oblečení. Ani dobroty, které jsme mlsali celý den, nechyběly. 

Každý učitel, který nás v ten den učil, si pro nás něco připravil k tématu Halloween. Ve fyzice jsme dělali pokusy, v matematice rýsovali a skládali strašidla, v dějepise jsme se koukli na mumie, v angličtině hráli bingo, v češtině jsme si vykládali strašidelné historky a ve výtvarce jsme malovali dýně, které jsme dali na nástěnku. Nechybělo ani dlabání dýní o přestávce.

Všechno se nám to moc líbilo a doufáme, že si takový zajímavý školní den zase zopakujeme.

Eliška ze 6. A

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web