Florbalový turnaj v Horní Suché

20.11.2023 09:35

Ve čtvrtek 16.11.2023 se v Horní Suché konal tradiční florbalový turnaj ligy vesnických škol. Zápolení mezi spřátelenými školami z Horní Suché, Albrechtic, Stonavy a Těrlicka proběhlo hned ve třech kategoriích. Naše žákyně si vystřílely zasloužené první místo pod vedením kapitánky Adély Martinákové. Naši mladší chlapci předvedli velmi dobrou hru. Po vysoké výhře nad Stonavou, však smolně remizovali s Albrechticemi. V rozhodujícím utkání s Horní Suchou, které stačil nerozhodný výsledek, neudrželi chlapci jednobrankový náskok a v závěru utkání již chyběl čas na vstřelení rozdílového gólu. Mladší chlapci tak  skončili na druhém místě. V kategorii starších žáků se odehrála nejvyrovnanější utkání. Naši získali stejný počet bodů jako tým Stonavy a o jejich celkové výhře tedy nakonec rozhodl vzájemný zápas. Celý turnaj proběhl v přátelském duchu. K vidění bylo vidět mnoho hezkých kombinací, střel i povedených zásahů brankářů. Chci naše sportovce pochválit nejen za hezké výkony, ale také za příjemné vystupování a pohodu. SRPD díky za finanční podporu při dopravě našich reprezentantů.

 

Fotogalerie: Florbalový turnaj v Horní Suché

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web