Exkurze do ostravské ZOO, spojená se soutěží Velká cena ZOO

23.04.2024 12:16

Dne 18. 04. 2024 se žáci 8. B třídy, rozdělení do 3 družstev, zúčastnili soutěže v ostravské ZOO s názvem Velká cena ZOO. Soutěžní otázky tohoto ročníku byly směřovány na faunu a floru Madagaskaru, jak současnou, tak již např. vyhynulou.

Žáci se již předem rozdělili, do družstev, zvolili si název týmu a v jeho rámci si rozdělili ke studiu různé otázky z oboru madagaskarské přírody. Ty pak spolu prokonzultovali a při návštěvě ZOO se na ně při prohlídce zaměřili.

Po prohlídce ZOO změřily týmy ZŠ Těrlicko své síly s týmy jiných škol a zúčastnily se písemného zadání soutěže ve výukovém centru ZOO. Pořadatelé pak v následujícím týdnu odpovědi všech zúčastněných vyhodnotili. Naše týmy se umístily ve střední části konečného pořadí. Jsme rádi, že jsme se soutěže účastnili, při příštím ročníku se budeme snažit umístit lépe!
  
Sepsala Klanicová

Fotogalerie: Exkurze do ostravské ZOO, spojená se soutěží Velká cena ZOO

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web