Děti doma vůbec nelenoší...

16.04.2020 10:18

Vážení rodiče a milé děti,

jsme moc rádi, že přestože nemůžeme být spolu v prostorách mateřské školy, na školku si doma alespoň hrajete... a hlavně myslíte na své kamarády (prý i na paní učitelky), krásně tematicky nebo nahodile tvoříte, kreslíte, doplňujete pracovní listy, procvičujete písmenka...jste hrozně šikovní a pilní. Děkujeme všem, kteří nám nesměle poslali fotografie a tímto vyzýváme všechny, kteří se chtějí "pochlubit" obrázky nebo jen pozdravit ostatní - zašlete klidně na školkovský mail a my rádi zveřejníme. Tím si zkrátíme čekání na znovuotevření naší MŠ. 

Moc se na Vás těšíme.

Vaše paní učitelky

www.skolaterlicko.cz/ms-terlicko/fotky/

 Kryštůfek, tř.Myšky

 Baruška F., třída Myšky

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web