Dětem se na lyžáku líbilo.....

16.03.2015 11:45

Zážitek

Šestnáctého února jsme jeli na lyžák. Nejela celá škola, jeli jenom ti, co chtěli. Naše škola měla pro sebe celý autobus. Celý týden jsme jezdili do Řeky. Rozdělili nás do různých skupin. Největší zážitek byla jízda ve trojici. V trojici jsem jela s Evou a Julčou. Ze začátku nám to šlo, ale pak jsme se v zatáčce vybouraly a pořádně se do sebe zapletli. Ohromně jsme se nasmáli. Na lyžáku se mi moc líbilo

Lyžák

V pondělí 16. 2. 2015 jsme jeli na lyžák. Na lyžák jsme jeli do Řeky. Lyžovat mě naučil pan instruktor, který se jmenuje Tomáš. První jízdu jsem se trochu bála, ale potom jsem už jezdila dobře. Potkala jsem tam nové kamarády. Na lyžák jsme jezdili po obědě ve 12 hodin a odjížděli o půl čtvrté. V 17 hodin jsem už ležela doma a odpočívala. Poslední den na lyžáku jsme měli závody. Po závodech jsme jeli domů a byli jsme strašně utahaní. Na lyžáku se mi hodně líbilo.
© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web