Den Země a zdraví na ZŠ v Těrlicku

22.04.2023 19:07

V pátek 21.dubna 2023 se naše škola rozhodla zapojit do akce UKLIĎME ČESKO a žáci vybaveni rukavicemi a pytli se vydali po celém Těrlicku uklízet odpadky. Deváťáci si vyzkoušeli i náročnější práci pod vedením Obecních služeb Těrlicko. Menší děti poté tvořili obrázky do výtvarné soutěže Evropa 2050 a žáci 2.stupně se vydali na dobrodružnou EXPEDICI: ZACHRAŇME LIDSTVO A PLANETU, kterou si pro ně připravili studenti Střední zdravotnické školy Karviná. Akce i počasí vyšlo na jedničku a my všichni jsme rádi, že máme kolem sebe zase pěkně a čisto.

Mgr. Markéta Novosadová, koordinátorka akce, ZŠ a MŠ Těrlicko

Bc. Karla Hřívová, fotografka akce, Obec Těrlicko

 

Fotogalerie: Den Země a zdraví na ZŠ v Těrlicku

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web