Den u hasičů

10.10.2022 21:09
Na začátku podzimu se 2. A, 4. A a prvňáčci z Hradiště spojili, sbalili baťůžky s velkou svačinou, náhradním oblečením a vyrazili za dobrodružstvím k hasičům do Ostravy. Na úvod se děti s práci hasičů a její historií seznámily v Hasičském muzeu. Zde se dozvěděly spoustu zajímavého, mohly si prohlédnout modely situací, kdy hasiči zasahují. Vyzkoušely si, jaké bylo kdysi pomáhat a hasit, a tudíž i intenzivně pumpovat. Po této prohlídce se děti přesunuly na hasičskou stanici, kde se rozdělily do skupin a každá z nich měla svého velitele. Děti mohly krmit koně, prohlédly si záchranářskou techniku, viděly opravdový hasičský výjezd a v neposlední řadě jim udělalo největší radost, když si samy mohly vyzkoušet, jak se stříká z hadice. Děkujeme velmi za pozvání a spoustu zážitků během této exkurze! 
 
Za všechny spokojené děti zdraví paní učitelky Barbora, Michaela a Veronika.
 
 
 

Fotogalerie: Den u hasičů

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web