Den otevřených dveří

06.02.2015 09:26

Den otevřených dveří

V pondělí 19. ledna očekávala naše školička návštěvu. Konal se Den otevřených dveří. Chtěli jsme rodičům předškoláků, ale i ostatních dětí z mateřské školy, ukázat, jak probíhá výuka v malotřídní škole, kdy jsou v jedné třídě pospolu dva nebo tři ročníky. Vždyť také na jejich žádost jsme se rozhodli otevřít dveře našich tříd.

V tento den si mohli rodiče prohlédnout prostory školy, seznámit se s jejím  vybavením. Že si dokážeme kromě učení i hrát nebo pracovat ve skupinkách bylo vidět u plnění úkolu do Recyklohraní. Děti měly nachystat slavnostně prostřený stůl, na kterém by byla k ochutnání jídla, která připravily samotné děti. Z bohaté nabídky pak mohli ochutnat přítomní rodiče i samotné děti. Velkou pochvalu si zaslouží děti z druhé třídy, které ochotně provázeli rodiče. Těší nás, že rodičům, kteří nás navštívili, se u nás líbilo.


© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web