Den jazyků na naší škole

29.09.2021 09:34

I naše škola se zapojila do oslav Evropského dne jazyků. Cílem bylo upozornit naše žáky na důležitost studia jazyků, podporovat jazykovou a kulturní rozmanitost Evropy. Námořníci z 2.B se také vydali na cestu za poznáním jiných jazyků. Nejdříve si zopakovali, co všechno vědí o naší zemi, pojedli české Honzovy buchty a zatančili si společně českou polku. Poté vyrazili do Německa, Francie a Velké Británie, naučili se pozdravy, poznali zdejší jazyky, památky, zvyky a pozoruhodná místa. Ochutnali speciality jako francouzský Tarte tatin, croissant nebo výborný sýr. Velké poděkování patří všem rodičům, protože díky jejich pomoci si děti odnesly z tohoto dne krásné a nevšední zážitky.

Fotogalerie: Den jazyků na naší škole

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web