Cvičíme se SOKOLEM

24.06.2021 14:11

MŠ Hradiště se letos poprvé zapojila do celorepublikového projektu podporovaného MŠMT, který nese název "Se sokolem do života aneb svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířatky". Projekt je zaměřen na nejmladší generaci a na osvojení základních pohybových schopností tak, aby se mohly v pozdějším životě dále rozvíjet a zdokonalovat. Rozvoj pohybové gramotnosti patří mezi základní pilíře stejně tak, jako rozvoj řeči, myšlení či poznání. V projektu "Se Sokolem do života" se děti učí vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek. S dětmi jsme po celý rok poctivě cvičili a děti dostávaly za činnosti samolepky zvířátek do své knihy. Na závěr školního roku jsme pro děti připravili překážkovou dráhu, kde zúročily celoroční práci. Za odměnu jim sokol Pepík rozdal medaile, diplomy, balón i sladkou odměnu.

Pohybu ZDAR!!!

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web