Coca-Cola Cup

04.11.2015 21:57

COCA-COLA CUP 2016

Ve středu 4. listopadu se zúčastnilo fotbalové mužstvo Základní školy Těrlicko obvodního kola fotbalového turnaje COCA-COLA CUP 2016. Naši žáci změřili síly s nejlepšími družstvy z Karviné a Havířova na stadionu Kovony Karviná. V celkovém pořadí obsadili druhé místo se šesti body. V turnaji porazili ZŠ Borovského Karviná, ZŠ Mládežnickou Havířov. Jedinou prohru zaznamenali po boji se ZŠ Družby Karviná. K postupu jim chyběl pouze jeden bod. Školu reprezentovali žáci: Pavel Kotásek (kapitán), Kristián Koch, Tomáš Josiek, Tomáš Jílek, Tomáš Blus, Štěpán Martinák, Tomáš Stallmach, Bronislav Kotula, Radim Olšar, Petr Poledník, Tomáš Návrat, Samuel Mrózek. Družstvo do soutěže přihlásila paní učitelka Monika Pelikánová. Doprovod a vedení týmu zajistil pan učitel Zdeněk Skotnica. Chlapcům za vzornou reprezentaci děkujeme.                                           

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web