Cesta za dobrodružstvím

17.07.2022 20:04

Sportovní příměstský tábor se uskutečnil od 11.7. -15.7.2022. V pondělí byla hlavní náplní dne návštěva jacht klubu u Těrlické přehrady. Děti si mohly vyzkoušet jízdu v motorovém člunu i na plachetnicích. Druhý den jsme jeli na cyklistický výlet a odpolední hodiny jsme strávili na hřišti, kde se děti účastnily různých forem štafetových závodů. Středeční den jsme strávili na koupališti v Havířově. Cestu tam i zpět děti zvládly na kole. Čtvrtý den jsme vyrazili k Těrlické přehradě na šlapadla. Děti se i vykoupaly v přehradě. Cestovali jsme opět na kolech a i čtvrtý den po sobě děti na kolech excelovaly. Poslední den tábora jsme vyrazili na hory. Navštívili jsme chatu Kotař. Po cestě jsme hledali poklad, který nám ukryl skřítek hor. Děti byly úžasné, vytvořila se skvělá parta kamarádů a všem patří veliká pochvala za super sportovní výkony.

Fotogalerie: Cesta za dobrodružstvím

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web