Čas zrajících úsměvů

24.09.2013 14:14

Čas zrajících úsměvů….

tak jsme nazvali plánovanou podzimní úpravu a očistu venkovního areálu školy. Termín jsme stanovili společně s rodiči na pátek 20. září. Zpočátku se zdálo, že nás bude málo. Ale kromě počasí, které nakonec skvěle vyšlo, se vydařil i zbytek akce. Rodiče překvapili svojí účastí i pracovním nasazením.

Hromada nového písku určena k naplnění pískoviště MŠ zmizela za pár minut. Pak přišly na řadu nůžky, křovinořezy a dokonce i motorová pila, aby se udělal pořádek se zarostlým plotem. Práce šla od ruky nejen rodičům, ale i školákům.

Všichni pak společně poseděli u občerstvení, děti dostaly sladký perníček, rodiče si pochutnali na klobásce.

Největší odměnou je ale upravené okolí školy. Všem zúčastněným moc děkujeme:)

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web