BUDU MALÝ ŠKOLÁČEK

29.01.2016 17:10

Děti z mateřské školy v Horním Těrlicku se pilně připravují na vstup do první třídy. V průběhu měsíce ledna si hrály „Na školu“, aby si vyzkoušely, co je v následující době čeká. Hrály různé vědomostní testy, řešily kvízy, matematické hádanky, zpracovávaly pracovní listy aj. Proběhlo slavnostní „PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ“, děti dostaly šerpy, trička s logem Mateřské školy a jmenným seznamem všech „předškoláků“ ve tvaru sluníčka. Následující den navštívili 1. třídu ZŠ, kde se byli podívat do hodiny paní učitelky Wawroszové. Setkali se tam s bývalými spolužáky, kteří jim předvedli, co se ve škole během jednoho roku naučili. Naše děti přinesly školákům vlastnoručně vyrobené dárečky, zazpívaly a zarecitovaly. Všem se návštěva ZŠ líbila a už se těší do školy.

Dne 4. 2. 2016 proběhne v Těrlicku ZÁPIS DO ŠKOLY. Všem dětem držíme palce.

                                                                           Kolektiv MŠ Těrlicko

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web