Barvičky u Krtečků

17.09.2020 19:39

Polovina září je za námi...a děti od jejich prvního dne v naší třídě udělaly obrovský pokrok. Už jen zřídka slyšíme pláč při odloučení, mnohem častěji jde slyšet smích a brebentění nebo "Krtečková kapela"...Děti už znají jména svých nových kamarádů, mnozí umí to, co ještě před týdnem byl problém (třeba si samy obují bačkůrky, pustí si vodu, když si jdou umýt ruce) nebo poprosí, když si chtějí půjčit od kamaráda hračku. 

Celý školní rok budeme pracovat ( "vzdělávat"  Vaše děti - názorně, formou hry a vlastním prožitkem) s Třídním vzdělávacím programem: "Koukneme se za vrátka - budou tam i zvířátka." Tento týden jsme věnovali barvičkám. Povídali jsem si, jakou barvu má sluníčko, tráva nebo srdíčko. Jakou barvu mají jejich trička nebo tepláčky. Také jsme s dětmi barvičkami malovali na papír, ale i na dlaně...házeli barevné balonky do stejně barvených krabic, chodili po barevných stezkách, hrály hru "Čáp ztratil čepičku, jakou měla barvičku..." nebo cvičili s barevným padákem - to je opravdu nadchlo...udělali jsme několik fotek, abyste viděli, že jsou v MŠ spokojené a šťastné, i když ráno ještě někdy odcházejí se slzičkama.....

Vaše děti jsou prostě skvělé!!!  

Více fotek najdete na skolaterlicko.cms.webnode.cz/ms-terlicko/fotky/

 

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web