Babí léto u Zajíčků

18.09.2020 18:44

Během posledních dvou týdnů se děti ve třídě Zajíčků věnovaly tématu "babí léto kolem nás". Seznámily se s tímto pojmem i jeho charakteristickými znaky. A samozřejmě nejlepší je všechno vidět a zažít na vlastní kůži...tak děti pozorovaly poletující pavučiny, papírové pavoučky si samy vyráběly, namotávaly je následně na klacík, ale hlavně... využívaly počasí s tímto pojmem souvisejícím a podnikly procházky po blízkém okolí /o tom, že jely i do Dinoparku už zmínka byla/. Pan Kelner nám nabídl využívat pláž u přehrady se všemi atrakcemi, kde děti mimo jiné mohou prolézat dřevěný hrad i skotačit ve skákacím hradu nebo skákat na trampolíně. Malý žlutý skákací hrad (jenž můžete vidět na fotce) máme na školní zahradě a byl pořízen ze zůstatku peněz z loňské kultury - tímto všem rodičům (Krtečkovým, Zajíčkovým i Myším), kteří nechali různé finančí částky ještě jednou děkujeme (pořídila se i kuchyňka a 3 odrážedla). 

Na tvářích děti jde vidět radost z prožitých aktivit, tak se tedy můžeme společně těšit na další dobrodružství i zážitky....

 

skolaterlicko.cms.webnode.cz/ms-terlicko/fotky/

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web