Autorské čtení II.A

04.06.2019 21:59

V úterý 21. 5. 2019 jela třída 2. A v doprovodu třídní učitelky Mgr. Škrobánkové a paní asistentky Miczkové do výstavní síně Musaion na autorské čtení Pedrových pirátských pohádek. Děti nejdříve měly možnost zakoupit si občerstvení v obchodě a pohrát si na hřišti u Bílého domu, které se jim velice líbilo. Pak se odebraly do výstavní síně, kde je čekala sama autorka píšící pod pseudonymem Žofie Zejdová. Poutavě jim vyprávěla o pirátech, četla úryvky z knížky, pouštěla audioknihu a ukázky písniček. Některé děti odměnila knížkou básniček. Na závěr se s autorkou mohly děti vyfotit. Paní autorka třídě věnovala jednu knihu i první a druhý díl audioknihy. Před odjezdem do Těrlicka se děti opět vyřádily na hřišti. Počasí vyšlo ukázkově a celkově byla akce velmi zdařilá.

Mgr. Šárka Škrobánková

fotogalerie

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web