AKADEMIE 28.4. a ŘEDITELSKÉ VOLNO 29.4. 2022

22.04.2022 17:35

Vážení rodiče,
rád bych vás informoval o dění v posledním dubnovém týdnu. Ve čtvrtek 28. dubna nás čeká Akademie ZŠ Těrlicko, která je pořádána u příležitosti 100. výročí založení české školy v Těrlicku. V tento den děti 3x vystoupí v KD Horní Těrlicko.

  • 9:00 - generálka - děti se předvedou před sebou navzájem a poté půjdou na oběd
  • 14:30 - odpolední představení
  • 18:00 - večerní představení - bude přenášeno na Facebookový profil "ZŠ a MŠ Těrlicko"
  • 21:00 - konec programu v KD Horní Těrlicko

Od odpoledne až do večera budou děti v péči svých třídních učitelů. Přesný rozpis časů, kdy má vaše dítě přijít na odpolední vystoupení, vám zašlou třídní učitelé. Pokud budete chtít dítě po jeho večerním vystoupení poslat samotné domů, pošlete třídnímu učiteli potvrzení o tom, že to tak chcete. Jinak si své dítě vyzvednete po skončení večerního představení ve škole (mladší děti) nebo v kulturním domě (starší děti).

ŘEDITELSKÉ VOLNO 29. 4. 2022

Vzhledem k tomu, že 28. duben bude náročný jak pro děti, tak pro učitele, rozhodl jsem se na pátek 29. dubna 2022 vyhlásit ředitelské volno pro ZŠ Těrlicko a ZŠ Hradiště. Obědy budou dětem automaticky odhlášeny. Mimo provoz bude i školní družina.

Moc vám všem děkuji za pochopení, porozumění a podporu svých dětí i naší školy.
S přáním pěkných jarních dní


Jiří Jekl
ředitel

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web