Adventní čas u Krtečků

19.12.2019 12:27

Celý prosinec směřuje také v mateřské škole k tomu jediného tématu a to jsou VÁNOCE. Děti se velmi těší a my si po celou dobu adventu o těchto svátcích povídáme, upevňujeme zvyky a tradice, zpíváme koledy, vyrábíme dárečky… ale hlavně se na ně společně moc těšíme. Než ovšem tyto svátky nastanou, chvíli se obáváme příchodu čertů, které vždy (naštěstí) doprovází Mikuláš a tak děti pilně nacvičují básničky, aby smazaly ty malé hříchy. A pak také trénujeme na vánoční vystoupení, které se dětem letos velmi povedlo. I přes počáteční obavy, zda děti vůbec vystoupí na jeviště v kulturním domě, zda je bude slyšet či rozumět… opět zazářily jako hvězdy… patří jim obrovská chvála a uznání… jsou prostě NEJLEPŠÍ. Děti se také naučily, že je krásné dárky dostávat, ale může být ještě krásnější někoho obdarovat a potěšit…to se nám také daří (třeba cestou do lesa myslíme i na zvířátka a děti jim vzaly dobrůtky).

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

skolaterlicko.cms.webnode.cz/ms-terlicko/fotky

 

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web