ŠKOLNÍ KOLA

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledky základního (nominačního) kola soutěže.

75% nejlepších ve své kategorii (celkem se zapojilo 15 514 řešitelů).

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil

1.

111.-114.

928.-963.

Juchelková, Marie

8.a

94.68

93.91

2.

787.-830.

5836.-6132.

Juchelka, Karel

6.A

61.49

61.43

3.

1066.-1103.

7992.-8287.

Glacová, Karin

9.A

48.33

47.54

 

ŠPLHOUN ROKU - 2.STUPEŇ

ŠPLHOUN ROKU 2. STUPEŇ - 9. 6. 2014    
Děvčata 6. - 7. ročník      
Umístění Jméno 1. kolo 2. kolo Nejlepší čas
1. Kalová Markéta 9,12 7,32 7,32
2. Pazgyerová Adéla 10,47 9,26 9,26
3. Kalinová Lucie 12,2 11 11
4. Králiková Adéla 13,48 11,45 11,45
5. Klváčková Dorota 12,41 11,7 11,7
6. Jaworská Markéta 13,12 13,01 13,01
7. Mrázková Veronika 15,56 14,15 14,15
8. Ševčíková Lucie 16,03 15,76 15,76
9. Moraviecová Anna 16,91 --- 16,91

 

Chlapci 6. - 7. ročník      
Umístění Jméno 1. kolo 2. kolo Nejlepší čas
1. Kotásek Pavel 5,8 4,6 4,6
2. Stadtherr Dominik 5,24 4,65 4,65
3. Josiek Tomáš 6,95 6,06 6,06
4. Jílek Tomáš 6,66 6,06 6,06
5. Sojka Dominik 7,3 8,75 7,3
6. Juchelka Karel 7,84 8,23 7,84

 

ŠPLHOUN ROKU 2. STUPEŇ - 9. 6. 2014    
Děvčata 8. - 9. ročník      
Umístění Jméno 1. kolo 2. kolo Nejlepší čas
1. Glacová Karin 7,24 6,96 6,96
2. Tomková Denisa --- 8,95 8,95
3. Čimpelová Natálie 9,55 8,95 8,95
4. Zipserová Veronika 9,53 --- 9,53
5. Němčiková Jana 9,89 12,7 9,89
6. Juchelková Marie 18,42 12,05 12,05
7. Novotná Hana 17,02 13,06 13,06

 

ŠPLHOUN ROKU 2. STUPEŇ - 9. 6. 2014    
Chlapci 8. - 9. ročník      
Umístění Jméno 1. kolo 2. kolo Nejlepší čas
1. Pawera Jiří 4,55 4,21 4,21
2. Havlas David 4,6 4,25 4,25
3. Farnik Roman 4,5 4,26 4,26
4. Przeczek Matouš 4,5 5,13 4,5
5. Dvorovčík Miloslav 7,81 5,37 5,37
6. Sojka Martin 8,55 6,42 6,42
7. Konečný Matěj --- 8,96 8,96
8. Sojka Patrik 13,1 9,43 9,43
9. Pazgyera Martin 10,26 10,84 10,26
10. Bubík Šimon 11,6 10,84 10,84

 

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN 2013-2014

1.

M. Juchelková

64

2.

R. Farnik

61

3.

M. Przeczek

60

 

Pythagoriáda 8. ročník – školní kolo

Marie Juchelková                        9 bodů (úspěšný řešitel)

TĚRLICKÁ LAŤKA

výsledky zde

PŘESPOLNÍ BĚH - 1. STUPEŇ

výsledky zde

PŘESPOLNÍ BĚH - 2. STUPEŇ

výsledky zde

ŠVIHADLOVÝ KRÁL - 2.STUPEŇ 2.6.2014

   
  6.-7. třídy          
    Bezchybnost Rychlost Obratnost Obratnost- body Celkem body
1. Pazgyerová Adéla 150 126 64 192 468
2. Mikulová Markéta 150 148 54 162 460
3. Moraviecová Anna 150 131 53 159 440
4. Spáčilová Tereza 150 135 32 96 381
5. Kawková Kateřina 150 119 33 99 368
6. Kupiec Penelope 150 100 33 99 349
7. Kalová Markéta 150 148 15 45 343
8. Ševčíková Lucie 150 124 21 63 337
9. Mrázková Veronika 150 113 7 21 284
10. Králiková Adéla 61 120 32 96 277
11. Jaworská Markéta 58 118 30 90 266
12. Kalinová Lucie 75 107 15 45 227
 
   

 

  8.-9. třídy          
    Bezchybnost Rychlost Obratnost Obratnost- body Celkem body
1. Němčíková Jana 150 180 113 339 669
2. Glacová Karin 150 125 73 219 494
3. Novotná Hana 150 110 63 189 449
4. Tyrlíková Karolína 150 115 41 123 388
5. Vargová Kateřina 108 108 30 90 306
6. Zipserová Veronika 144 63 32 96 303
7. Skupniková Barbora 88 83 18 54 225
8. Čimpelová Natálie 70 142 1 3 215
9. Juchelková Marie 64 74 3 9 147
 
   
   

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode