Zakončili jsme první pololetí

01.02.2017 13:13

V úterý 31.1. jsme zakončili první pololetí, děti dostaly vysvědčení, hodnotila se také skupinová práce, kde žáci po celé pololetí sbírali špendlíky jako body za spolupráci, chování, aktivitu a práci ve výuce. Odměnily jsme nejhodnější žákyni školy, která neměla vybarveno ani jedno přestávkové peklíčko.

Prvňáčci se radovali ze samých jedniček a byli oceněni i pochvalou.

Následně jsme se vypravili na pizzu a pohár do Bufetu ke Stonávce. Děkujeme p. Kowalové za přípravu pohoštění a vřelé přijetí. Na tuto akci si žáci vydělali penízky výrobou kotyliónků, které se všechny na našem školním plese prodaly. 

 

Fotografie ZDE www.skolaterlicko.cz/hradiste/fotky/photogallerycbm_958814/3/#img-6038-jpg

 

 

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web