Výsledky okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí 2020

22.06.2020 14:48

K hasičům mají žáci ZŠ v Těrlicku – Hradišti velice blízko, jelikož většina z nich navštěvuje hasičský kroužek pod vedením místního SDH Hradiště. 

Žáci se tak s nadšením od února 2020 vrhli do plnění disciplín v celorepublikové soutěži ,,Požární ochrana očima dětí 2020" s podtématem ,,Požáry v přírodě". 

V literární části se žáci třetího a čtvrtého ročníku věnovali především úvahám a reportážím o aktuálním problému - rozsáhlé požáry v Austrálii. Výtvarného tématu se zúčastnili všichni žáci naší školy a poslední disciplínou byly digitální technologie. Tato disciplína je určena především pro žáky 2. stupně, ale pustili se do ní s nasazením i naši žáci 3. a 4. třídy, jelikož jsou nadšenci počítačového kroužku na naší škole. Pod vedením p. učitelky Schnaubeltové Miczkové a asistentky Vlaďky Miczkové tvořili prezentace a krátké animované snímky. Práce s animací vyžaduje obrovskou trpělivost, představivost a důslednost.

Úsilí se vyplatilo a celkem jsme v okresním kole této soutěže obsadili 5 krásných umístění:

 

2. místo v kategorii ZŠ1 -Výtvarné práce - Nikol Vališová, 2. třída

2. místo v kategorii ZŠ2 -Výtvarné práce - Martina Kudelová, 4. třída

1. místo v kategorii DT2 -Animované snímky - Matěj novák, 3. třída

2. místo v kategorii DT2 -Animované snímky - Daniel Bystroň, 4. třída

3. místo v kategorii DT2 -Animované snímky - Martina Kudelová, 4. třída

 

Děkujeme tímto SDH Hradiště za podporu a předání našich prací na okres, gratulujeme výhercům a vážíme si úsilí všech žáků, kteří se do soutěže zapojili!

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web