Stále sbíráme body z Recyklohraní

30.10.2017 14:17

Naše škola i školička je zapojená do soutěže recyklohraní  a minulý týden jsme plnili první úkol. V tomto úkolu šlo o baterie a akumulátory.  Naším cílem bylo poznat, pochopit a porovnat odlišnosti, výhody či nevýhody těchto zdrojů energie. Ukázat si a vysvětlit rozdíly mezi napájením spotřebičů na baterie a z akumulátorů, je důležité i pro pochopení dopadu na okolní životní prostředí, jelikož správné používání a zacházení s nimi přírodu podstatně ovlivňuje. Následně jsme měli dva úkoly a to vybarvit v pracovním listě všechny spotřebiče, které pracují na baterie akumulátory, a vytvořit vlastní koláž kde jsme měli vyobrazit alternativy starších mechanických přístrojů a domácích pomocníků – přístrojů na baterie nebo akumulátory.

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web