Slavnostní zahájení nového školního roku

21.09.2017 11:02

Prázdniny skončily a pro děti školou povinné to znamená jedinou věc… Hurá do učení. 

Letošní zahájení školního roku 2017/2018 bylo pro naše žáky, jejich rodiče i ostatní občany v Hradišti výjimečné tím, že bylo spojeno s odhalením sochy. V pondělí 4.9. jsme se shromáždili před budovu školy a paní učitelka Mgr. Alice Grussmannová srdečně uvítala zástupce obce v čele s panem starostou a místostarostou, dále pana ředitele školy, paní řezbářku Janu Vytřasovou , žáky i rodiče. Následně došlo na slavnostní odhalení dřevěné sochy, kterou zhotovila paní Jana Vytřasová. 

Paní řezbářka, jejíž umělecká díla zdobí např. soukromé zahrady, ale i veřejná prostranství – náměstí Horní Bludovice, areál DDŠ Těrlicko, Dětský mlýn VLKOVICE, Skiareál Opálená – Čeladná, poutní místo M. Goretti v Chlebovicích, sportovní areál ve Svitavách atd. představila své nádherné řezbářské dílo zdobící nádvoří školy, znázorňující namáhavou, ale také veselou cestu za poznáním. 

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web