Návštěva pobočky okresního soudu v Havířově a divadelního představení v anglickém jazyce

12.12.2019 08:06

Dne 27.11. jsme se vypravili do Havířova. Navštívili jsme budovu soudu, kde nás provázela maminka naší spolužačky Marti, paní Kudelová, která nám také dovolila si sednout na soudcovskou židli. Zúčastnili jsme se i opravdového soudního procesu, kde se jednalo o spor o dlužnou částku. Paní soudkyně vyřkla rozsudek a my jsme museli povstanout. Obžalovaný musel zaplatit částku přibližně čtyřicet tisíc korun.

Poté jsme šli do divadla, kde jsme shlédli představení Lazy goat-Líná koza. Byla to moc hezká a legrační hra.

Výlet se mi moc líbil.                                                                                                           

                                                                                                                                      Viki, 3. třída

 

Ve středu 27.11. jsme se účastnili anglického divadla a exkurze soudu.

Autobus nám jel již v 6,45 a cestou k nám přistupovali naši spolužáci. V Havířově jsme byli po sedmé hodině. Šli jsme do budovy soudu, kde jsme měli zajištěnou prohlídku s paní Kudelovou. Hráli jsme si v soudní síni, že je někdo obžalovaný a jiný zase soudil. Potom jsme byli na doopravdickém soudním procesu.

Po soudu jsme šli do Divadla Leoše Janáčka, kde jsme se usadili a koukali na představení, které bylo velice zábavné.

Po divadle jsme jeli zpět do školy. 

Bylo to super.                                                                                                                 Domi, 4. třída

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web