Lyžařský kurz v Řece

11.01.2017 17:58

Lyžařský kurz  23. 1. - 27. 1. 2017

Už je to tady zas!!! Lyže pro děti!!!

Stejně jako v minulých letech pořádáme pro děti 1. až 3. tříd z naší školy lyžařský kurz.

Děti si v odpoledních hodinách po vyučování zalyžují. Kurz je určen pro lyžaře i děti, které ještě na lyžích nestály ☺. Cílem je vaše děti naučit lyžovat a užít si zimní radovánky s kamarády. Děti budou podle výkonnosti rozděleny do skupin, takže si určitě přijdou na své. Opět se vašim dětem budou věnovat zkušení instruktoři.

S sebou lyže, boty na lyže, hůlky a helmu. Helma je povinná, další chrániče jsou doporučené a vítané.

V případě nedostatku sněhu bude termín zrušen, případně nahrazen jiným.

Lyžařský kurz je uskutečněn za finanční podpory obce Těrlicko.

Cena je 600,-- Kč/žáka. Cena zahrnuje autobus, skipass, instruktory, stavbu slalomové dráhy a časomíru. 

Maximální počet účastníků je 46 žáků (40 ZŠ Těrlicko a 6 ZŠ Hradiště). Pro velký počet zájemců je stanoveno pravidlo:  Pro ZŠ Těrlicko rozhoduje pořadí podaných přihlášek včetně úhrad paní Ing. Dagmar Sklářové (zástupce pro ekonomické záležitosti) dne 16. 1. 2017 od 7.00 hod. Pro ZŠ Hradiště rozhoduje pořadí podaných přihlášek včetně úhrad u paní Mgr. Alice Grussmannové (vedoucí učitelky). Děkujeme za pochopení.

Děti si s sebou, mimo lyžařské výzbroje a teplého oblečení, vezmou svačinku a pití.

Ve ski areálu je možné zapůjčit lyžařskou výzbroj. Cena kompletu (lyže, boty, helma a hůlky) je 800 Kč/5 dnů. Cena pouze za lyže a hůlky je 500 Kč/5 dnů, cena pouze za boty je 300 Kč/5dnů a cena pouze za helmu je 100 Kč/5 dnů. Zapůjčení je ve vlastní režii rodičů/dětí. Kontakt na ski areál je pan Martin Malý – tel. 773486688.

 

Takže navoskujte lyže, nabruste hrany a hurá na kopec!!!

Přihláška ke stažení zde.

 

Děti mají možnost si opět vypůjčit výzbroj ze ski areálu Řeka na vlastní náklady.

Pro urychlení a zjednodušení systému výpůjčky jsme se s panem Malým (ski Řeka) dohodli, že do přihlášek budou rodiče poznamenávat, co by chtěli z výzbroje zapůjčit a hlavně uvedou do přihlášky velikost dítěte od země po bradu a velikost bot (normální velikost bot, kterou nosí). Důvodem je, aby pan Malý mohl připravit požadované věci k zapůjčení na první den kurzu a aby se děti tímto moc nezdržovaly. Prostředky za půjčení výzbroje si děti (rodiče) řeší v první den lyžařského kurzu sami přímo s panem Malým (nezprostředkovává škola!!!)

Pokud chcete do přihlášky uvést údaje kvůli zapůjčení výzbroje, vyzvedněte si přihlášku u pí. uč. Grussmannové.

 

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web