KARNEVAL - pátek 19. 2. 2021

23.02.2021 13:41

Poslední den před jarními prázdninami se uskutečnil na základní škole v Hradišti Karneval. Zapojily se jak děti v presenční, tak v distanční výuce. Žáci 4. a 5. ročníku měli za úkol poslat fotku v masce a krátké povídání o ní. Všichni se toho zhostili velmi dobře a zaslouží si pochvalu. Žáci 1., 2. a 3. ročínku se mohli předvést ve svých maskách naživo a také jim to moc slušelo. My - dospělí - jsme si prohlédli všechny převleky, ale hodnotily je pouze děti: ty z distanční výuky rozhodly o umístění žáků ve škole a naopak. Všichni dostali sladkou odměnu a vítězové drobný dáreček (děti 4. a 5. ročníku mají odměny přichystané k vyzvednutí ve škole). 

Děti se umístily takto: 

Presenční výuka (1. - 3. ročník)

1. místo - Tobiáš Bystroň (Spiderman) 

2. místo - Karolínka Marcoňová (gymnastka) 

3. místo - Sofinka Karpielová (Mary Poppins) 

Distanční výuka (4. a 5. ročník) 

1. místo - Martinka Kudelová (smrtijed)

2. místo - Viktorka Latioková (indiánka) 

3. místo - Dalibor Jurzykowski (policista) 

Po vyhodnocení výsledků si děti přítomné ve škole užily s panem učitelem Židkem pokusy a tančení u interaktivní tabule. Veškerou zábavu společně zapili dětským šampaňským a zajedli sušenkami, které zajistili zaměstnanci kuchyně. Děti z distanční výuky zůstaly ještě chvíli na připojení přes počítač s paní učitelkou Škrobánkovou a pokračovaly v zábavě formou hádanek a vtipných úkolů. 
Myslíme, že akce se velmi pěkně vydařila a všichni si ji užili. Děkujeme SRPD za poskytnutí financí na nákup odměn pro všechny děti. Fotografie, které pořídila paní vychovatelka Humpolcová, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na stránkách školy. 
Zaměstnanci ZŠ Hradiště 

© 2021 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web