KARNEVAL - pátek 19. 2. 2021

23.02.2021 13:41

Poslední den před jarními prázdninami se uskutečnil na základní škole v Hradišti Karneval. Zapojily se jak děti v presenční, tak v distanční výuce. Žáci 4. a 5. ročníku měli za úkol poslat fotku v masce a krátké povídání o ní. Všichni se toho zhostili velmi dobře a zaslouží si pochvalu. Žáci 1., 2. a 3. ročínku se mohli předvést ve svých maskách naživo a také jim to moc slušelo. My - dospělí - jsme si prohlédli všechny převleky, ale hodnotily je pouze děti: ty z distanční výuky rozhodly o umístění žáků ve škole a naopak. Všichni dostali sladkou odměnu a vítězové drobný dáreček (děti 4. a 5. ročníku mají odměny přichystané k vyzvednutí ve škole). 

Děti se umístily takto: 

Presenční výuka (1. - 3. ročník)

1. místo - Tobiáš Bystroň (Spiderman) 

2. místo - Karolínka Marcoňová (gymnastka) 

3. místo - Sofinka Karpielová (Mary Poppins) 

Distanční výuka (4. a 5. ročník) 

1. místo - Martinka Kudelová (smrtijed)

2. místo - Viktorka Latioková (indiánka) 

3. místo - Dalibor Jurzykowski (policista) 

Po vyhodnocení výsledků si děti přítomné ve škole užily s panem učitelem Židkem pokusy a tančení u interaktivní tabule. Veškerou zábavu společně zapili dětským šampaňským a zajedli sušenkami, které zajistili zaměstnanci kuchyně. Děti z distanční výuky zůstaly ještě chvíli na připojení přes počítač s paní učitelkou Škrobánkovou a pokračovaly v zábavě formou hádanek a vtipných úkolů. 
Myslíme, že akce se velmi pěkně vydařila a všichni si ji užili. Děkujeme SRPD za poskytnutí financí na nákup odměn pro všechny děti. Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii na stránkách školy. 
Zaměstnanci ZŠ Hradiště 

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web