Je za námi Zahradní slavnost

29.06.2017 09:50

V sobotu 17. 6. 2017 si občané Těrlicka-Hradiště i další příznivci užívali oslavu Zahradní slavnosti pod záštitou Sdružení rodičů při ZŠ a MŠ Těrlicko v Hradišti.

Deštivé počasí nás nezastavilo a návštěvníci měli možnost shlédnout vystoupení žáků školy, pasování předškoláků, umění SPRAY ART Moniky Ociepkové, která spolu se zájemci vytvořila nádherná díla. Byla rovněž přichystána výstava ukázek děl paní umělkyně.

 Děti plnily různé aktivity (chůze na chůdách, slalom, hod míčkem na terč, skákaní v pytlích, aquazorbing, jízda na koni a další), za splnění všech disciplín dostali balíček s odměnou. Večer děti čekala tombola se spoustou krásných cen, které darovali rodiče žáků.

I dospělí měli o zábavu postaráno, soupeřili v šipkách a pokoušeli štěstěnu v kole štěstí.

Navíc celým odpolednem, večerem až do noci nás provázela moderátorka Verunka, která spolu s dýdžejem, panem Staňkem, rozproudili taneční parket. Vymýšleli společné tanečky a aktivity pro děti a jejich rodiče. Maminky a tatínkové se nenechali zahanbit a užívali si zábavy se svými ratolestmi.

Hudba se Hradištěm linula až do nočních hodin. Hosté měli možnost se posílit bohatým občerstvením, tradičně se dělaly langoše, dále párky v rohlíku, hranolky a výborný guláš od naší paní kuchařky.

Na závěr děkuji za organizaci celé akce vedení SRPD v čele s paní Andreou Szopovou, zaměstnancům ZŠ a MŠ v Hradišti a všem rodičům, příznivcům školy, kteří přiložili ruku k dílu nebo darovali hračky do tomboly.

 

 

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web