Hurá, byl tady karneval!

04.04.2017 15:10

       Po dlouhém čekání, jsme se konečně dočkali karnevalového rejdění s Hopsalínem i my. Ten příjemný den plný očekávání a zábavy proběhl v pátek 31. března v 16,00 hod. Děti byly od prvého okamžiku vtaženy do karnevalového reje masek na poutavé písničky, proložené soutěžemi všech dětí. Vše střídané odpočinkem s pohoštěním a soutěží o nejnápaditější karnevalovou rodinku. Výherní dort byl rozdělen mezi ostatní dětmi v sále na přání rodiny. Během programu byli zapojeni i rodiče, i oni byli aktivními účastníky karnevalového reje. Všechny děti přišly oblečeny do krásných kostýmů, princezen, princů, pirátů, námořníků, kouzelníků, víl a berušek, proto velké díky patří právě rodičům, kteří děti na tento den připravili. Užili jsme si spousty legrace a dobré nálady.

 

Děkujeme všem za podporu i účast na karnevale, bylo to moc príma.

 

Kolektiv ZŠ a MŠ Hradiště

© 2021 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web