BRAMBORIÁDA A DRAKIÁDA

25.10.2017 14:51

V pátek 20. 10. ožilo školní hřiště nedaleko školy v Hradišti. Sešly se zde děti s rodiči. Už od rána se děti těšily na bramboriádu ve formě soutěží s brambory a drakiádu. Slunečné počasí nás příjemně hřálo, až na ten vítr, který nám moc nepřál, i přes to pár draků vzlétlo. Ve školním altánku na nás čekal teplý punč, jak pro děti, tak i pro dospělé a mnoho dobrůtek z brambor, které nám maminky připravily. Letos jsme se rozhodly maminky ocenit, a tak jsme vyhlásily soutěž o nejlepší bramborovou specialitu. Vítězka získala Řád bílé vařečky, Michelinskou hvězdu a diplom. Bylo těžké vybrat, všechny maminky připravily výborné pokrmy, za to jim všem vřele děkujeme, moc jsme si pochutnali. Všechny děti dostaly i sladkou odměnu, odpoledne jsme si příjemně užili.

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Přístupný web