Olešná V.B

Tato fotogalerie je prázdná.

Florbalový turnaj

Malý čtenář

Finanční gramotnost

Výlet Chlebovice, Hukvaldy - III.B, 4.A

Centrum prevence

Výlet Chlebovice, Hukvaldy - I.A, II.A

Výlet Olomouc, Hrubá Voda - 5.A

Zkameněliny - VII.A

Den matek - 3.B

Autorské čtení II.A - 21.5.

Julinčiny narozeniny I.A

Běh přátelství

Orientační běh

Kuličková dráha

Den zdraví

Štafetový pohár - okresní kolo 2019

Den naruby

Velikonoční tvoření - IV.A

Zápis do 1.třídy

Pasování předškoláků v MŠ

Lezecká stěna VI.A

Lezecká stěna I.A - 1.3.

Lyžák 1.-3. ročník

Chemické soutěže

Karneval 6.2.

Zimní hrátky na 1. stupni

Předvánoční čas

Zpívání u stromečku

Vánoční besídka II.A

Pěvecký sbor v dětském domově

Česko zpívá koledy

Vánoční výstavka I.stupeň

Burza hraček 14.11.

Volby ve 3.B

Dopravní výchova IV.A

Archeopark IV.A

Halloween - 6.A

Halloween 3.B

Halloween - 1.stupeň

Drakiáda

Drakiáda V.B

Deskohraní III.A,B

Den jazyků na 1.stupni

Švihadlový král 2018

Albrechtická olympiáda 17.9.

Adaptační výlet 6.A

Exkurze - Kozí farma Havířov

Přespolní běh 13.9.

Začátek školního roku 2018/19

Konec školního roku 2017/18

Výlet Lešná 28.6.

Akce IV.B

Finanční gramotnost

Škola v přírodě

Pasování malého čtenáře

Výlet - Bílá

Florbalový turnaj

Cyklovýlet

Narozeniny ve IV.B

Sochařský park 25.5.

Záchranná služba 14.5.

Den Země - 1.stupeň 25.4.

Šplhoun

Zápis do 1.třídy

Den naruby

Velikonoční výstavka

Skok vysoký

Školní ples 24.2.

Historické osobnosti

Pomoc zvířátkům a zimní hrátky

LVVZ Praděd - 4.-10.3.

Lyžařský kurz - Řeka 19.-23.2.

Básnické jiskření 16.2.

Karneval 14.2.

Šplh - Havířov 18.1.

Zpívání u stromečku 22.12.

Vánoční výstavka

Česko zpívá koledy

Řemeslné dílny Havířov - IV.B

Předávání slabikáře

Burza hraček

Halloween

Drakiáda

Den jazyků - 1.stupeň

Přespolní běh 29.9.

Alberechtická olympiáda - 18.9.

Deskohraní 8.9.

Začátek školního roku 2017-2018

Tábor - Expedice za poznáním

Konec školního roku 2016/2017

Těrlická přehrada 29.6.

Divadlo 9.tř.

Školní výlet Bouzov 3.B+4.A

Krajské kolo OVOV 2017

Lezení do škol

Běh Stonava - 4.5.

Londýn 24.-28.4.

Den Země - ZOO Ostrava 21.4.

Šplhoun - 11.4.

Velikonoční výstavka

Zápis do 1.třídy

Den naruby - 31.3.

LVVZ v Jeseníkách - Praděd

Lyžařský kurz Řeka

Školní ples

Karneval 15.2.

Zpívání u stromečku

Bruslení 6.A

Sbor v dětském domově 8.12.

Mikulášské hrátky 6.12.

Burza hraček 2.12.

Mikuláš v oční školce

Švihadlový král

Badmintonový turnaj

Florbalový turnaj

Republikové finále OVOV - září 2016

Albrechtická olympiáda - 12.9.

Začátek školního roku 2016/2017

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode