Školní kola

                                          OLYMPIJSKÝ BĚH 2015

Děvčata 5.ročník                                                       Chlapci 5. ročník

1. Janošová 4:08                                                      1. Machala 3:45

2. Rusnoková 4:17                                                      2. Blus 3:55       

3. Albrechtová 4:24                                                    3. Mrózek 3:56       

4. Pelikán J. 4:25                                                       4. Mikula 4:03                    

5. Pelikánová K. 4:28                                                  5. Grutman 4:07               

6. Josieková                                                               6. Kolek   

7. Hanzelková                                                             7. Šnapka                 

8. Helisová                                                                 8. Škrobánek

9. Waszková                                                               9. Kupiec        

10. Kubiczková                                                           10. Martynek

                                                                                 11. Chroboček

                                                                                 12. Hromada

                                                                                 13. Krzystek

                                                                                 14. Frank

                                                                                 15. Jílek

Děvčata 6. ročník                                                      Chlapci 6. ročník

1. Isiridijová 4:20                                                      1.Ďulík 3:41

2. Babková 4:23                                                           2.Staś 3:46

3. Lipenská 4:46                                                          3.Siwek 3:54

4. Zielonková 5:00                                                       4. Poledník 3:58

5. Chroboková 5:08                                                      5. Przybyla 4:06

6. Valeková                                                                  6. Wanecki

                                                                                   7. Kotula

                                                                                   8. Janovský

                                                                                   9. Frank

                                                              

Klokan – školní kolo:                  Benjamín (6. a 7. roč.)

 

                                    1. místo       K. Juchelka (7. B)

                                    2. místo       A. Morawiecová (7. B)

                                    3. místo       D. Gajdaczek (7. B)

                                                       B. Kotula (6. A)

 

                                                  Kadet (8. a 9. roč.)

 

                                    1. místo       M. Juchelková (9. A)

                                    2. místo       M. Konečný (9. A)

                                    3. místo       M. Krzystek (8. A)

                                                        K. Valíček (9. A)

 

 

Dějepisná olympiáda – škol. kolo:

                                     1. místo       M. Krzystek (8. A)

                                     2. místo       K. Sopóciová (8. A)

                                     3. místo       F. Šotek (8. A)

 

Zeměpisná olympiáda – škol. kolo:                                                     

                                                            Kategorie A

  1. místo      B. Kotula (6. A)                                

                                                            Kategorie B

  1. místo      M. Kral (7. A)

                                                            Kategorie C

  1. místo      M. Juchelková (9. A)

Výsledky školního kola biologické olympiády 2014/15

6. a 7. ročník:

Kral Martin                 43 bodů

Godulová Barbora     30,5 bodu

Kotula Bronislav         24 bodů

Juchelka Karel             23,5 bodu

Chroboková Klára        23 bodů

Mikulová Markéta       23 bodů

Kupiec Penelope          22,5 bodu

Wanecki Jiří                21 bodů

Barabaszová Klára       19 bodů

Adamcová Eva             18 bodů

Zielonková Lucie         18 bodů

Kalinová Lucie             18 bodů

Przybyla Jakub             17 bodů

Morawiecová Anna       13 bodů

Jaworská Markéta        11 bodů

 

8. a 9. ročník:

Juchelková Marie           36 bodů

Čerešňová Kateřina        35,5 bodu

Němčíková Jana             27,5 bodu

Čelková Ivana                  25,5 bodu

Kváčková Dorota              23 bodů

Surovec David                  21,5 bodu

Kaletová Kateřina             21,5 bodu

Stalmach Tomáš               20 bodů

Šotek Filip                       18 bodů

Mokrý Tomáš                   17,5 bodu

Krzystek Matěj                 17 bodů

Sopóciová Klára                12,5 bodu

Šplhoun školy - 1. stupeň

1. třída Příjmení  Jméno čas (s)
1. Šindel  Josef 4,42
2. Chrobok Jakub 5,53
3. Oršulík Radim 6,24
4. Przybyla Ondřej 9,61
5. Polák Denis DNS
6. Delongová Noemi DNS
7. Mohylová Angela DNS
8. Štirbová Natálie DNS
       
2-3. třída dívky    
1. Janošová  Mariana 6,07
2. Pelikánová  Katy 6,67
3.  Kotásková Miriam 7,8
4.  Struszová Lucie  9,58
5. Křenková Eliška 11,84
6. Fojtíková  Jana 14,76
7. Outratová Tereza 16,29
       
 2-3. třída chlapci    
1. Albrecht Richard 6,03
2. Poledník David 6,05
3. Pelikán Jan 7,02
4. Pelikán Matěj 7,15
5. Bařák Jáchym 9,72
6. Divoký Ondřej 10,73
7. Klimša Radovan 11,45
8. Frolo Nikolas 11,74
9. Budzinský Marek 12,18
10. Hatrik Jakub 12,71
11. Neděla Ondřj 14,41
12. Pazdiora Dominik 21,34
13. Michejda Matěj DNS
       
4-5. třída dívky    
1. Janošová  Markéta 5,8
2. Polachová  Tereza 6,73
3. Rusnoková  Gabriela 7,79
4. Přívratská Adriana 8,72
5. Hanzelková  Karolína 9,24
6. Šolcová  Amálie 9,37
7. Albrechtová Marie 9,48
8. Franková Jana 10,3
9. Goluchová Lucie 12,04
10. Králíková Karolína 12,3
11. Josieková Tereza 14,98
       
4-5.třída chlapci    
1. Grutman Denis 5,23
2. Chrobok Filip 6,06
3. Varmuža František 6,42
4. Rusnok Tomáš 6,88
5. Machala Adam 7
6. Kostovčík Šimon 7,01
7. Pelikán Jakub 7,54
8. Bobošík Jan 7,88
9. Švarc Daniel 7,89
10. Martynek Petr 8,46
11. Klimsza Rostislav 8,68
12. Škrobánek Daniel 8,73
13. Mikula David 10,41
14. Janeček Rostislav 11,11
15. Waloszek Jiří 15,68
16. Červenka Jaroslav 15,79

 

Těrlická laťka

Kategorie Pořadí Příjmení, jméno Třída Výška (cm)
2. - 3.  1. Pelikánová Katy 2. A 100
Dívky 2. Kotásková Miriam 2. A 90
  3. Baraboszová Karolína 2. B 90
         
2. - 3. 1. Albrecht Richard 3.A 105
Chlapci 2. Polach Patrik 3.A 100
  3. Pelikán Matěj 2.A 90
         
4. - 5. 1. Helisová Michaela 5.A 110
Dívky 2.  Barabaszová Lucie 4.A 105
  3. Josieková Tereza 5.A 105
         
4. - 5. 1.  Grutman Denis 5.A 120
Chlapci 2. Pelikán Jakub 4.B 115
  3. Kolek Rostislav 5.A 115
         
6. - 7. 1.  Jaworská Markéta 7.A 130
Dívky 2. Valečková Sára 7.A 125
  3. Babková Jana 6.A 125
         
6. - 7. 1. Jílek Tomáš 7.B 140
Chlapci 2.  Staś Ondřej 6.A 125
  3. Holka Tomáš 7.B 120
         
8. - 9. 1. Kalová Markéta 8.A 130
Dívky 2. Brachaczková Marie 9.A 125
  3. Čimpelová Natálie 9.A 120
         
8. - 9. 1. Santarius Jan 9.A 135
Chlapci 2. Sojka Martin 9.A 135
  3. Kotásek Pavel 8.A 135

 

Přespolní běh 2015 - 2. stupeň

Mladší žáci 6.-7. třídy
Umístění Jméno Třída Čas startu Čas doběhu Výsledný čas
Kategorie Chlapci Celkově
1. 1. 1. Koch Kristián 7.A 0:17:00 0:24:38 0:07:38
2. 6. 6. Staś Ondřej 6.A 0:38:00 0:46:13 0:08:13
3. 8. 8. Ďulík Tomáš 6.A 0:04:00 0:12:43 0:08:43
4. 9. 10. Juchelka Karel 7.B 0:12:00 0:20:47 0:08:47
5. 11. 12. Poledník Petr 6.A 0:26:00 0:35:10 0:09:10
6. 13. 16. Siwek Daniel 6.A 0:29:00 0:38:44 0:09:44
7. 14. 17. Przybyla Jakub 6.A 0:27:00 0:36:44 0:09:44
8. 15. 18. Jílek Tomáš 7.B 0:10:00 0:19:50 0:09:50
9. 16. 20. Martinák Štěpán 7.B 0:21:00 0:30:55 0:09:55
10. 17. 23. Wanecki Jiří 6.A 0:36:00 0:46:19 0:10:19
11. 18. 32. Franek Jan 6.A 0:05:00 0:16:07 0:11:07
12. 19. 38. Zima Ladislav 7.A 0:00:00 0:12:42 0:12:42
Mladší žákyně 6.-7. třídy
Umístění Jméno Třída Čas startu Čas doběhu Výsledný čas
Kategorie Dívky Celkově
1. 2. 13. Kalinová Lucie 7.A 0:15:00 0:24:25 0:09:25
2. 3. 14. Issiridirová Sofia 6.A 0:07:00 0:16:28 0:09:28
3. 5. 21. Jaworská Markéta 7.A 0:09:00 0:18:56 0:09:56
4. 6. 22. Stalmachová Renáta 6.A 0:34:00 0:44:17 0:10:17
5. 7. 24. Kralíková Adéla 7.B 0:20:00 0:30:20 0:10:20
6. 9. 26. Mrázková Veronika 7.B 0:23:00 0:33:37 0:10:37
7. 10. 27. Chroboková Klára 6.A 0:06:00 0:16:48 0:10:48
8. 11. 29. Janečková Nikol 7.A 0:08:00 0:19:00 0:11:00
9. 13. 31. Babková Jana 6.A 0:01:00 0:12:05 0:11:05
10. 14. 33. Zielonková Lucie 6.A 0:19:00 0:30:17 0:11:17
11. 15. 34. Dudová Kateřina 6.A 0:03:00 0:14:29 0:11:29
12. 18. 37. Ciahotná Amy 6.A 0:02:00 0:14:42 0:12:42
Starší žáci 8.-9. třídy
Umístění Jméno Třída Čas startu Čas doběhu Výsledný čas
Kategorie Chlapci Celkově
1. 2. 2. Santarius Jan 9.A 0:28:00 0:35:41 0:07:41
2. 3. 3. Josiek Tomáš 8.A 0:11:00 0:18:50 0:07:50
3. 4. 4. Kotásek Pavel 8.A 0:37:00 0:44:51 0:07:51
4. 5. 5. Stalmach Tomáš 8.A 0:33:00 0:41:05 0:08:05
5. 7. 7. Mokrý Tomáš 9.A 0:22:00 0:30:41 0:08:41
6. 10. 11. Sojka Martin 9.A 0:31:00 0:40:04 0:09:04
7. 12. 15. Konečný Matěj 9.A 0:18:00 0:27:42 0:09:42
Starší žákyně 8.-9. třídy
Umístění Jméno Třída Čas startu Čas doběhu Výsledný čas
Kategorie Dívky Celkově
1. 1. 9. Kalová Markéta 8.A 0:16:00 0:24:44 0:08:44
2. 4. 19. Kaletová Kateřina 9.A 0:14:00 0:23:53 0:09:53
3. 8. 25. Juchelková Marie 9.A 0:13:00 0:23:25 0:10:25
4. 11. 28. Němčiková Jana 9.A 0:24:00 0:34:59 0:10:59
5. 12. 30. Sopociová Klára 8.A 0:32:00 0:43:00 0:11:00
6. 16. 35. Pazgyerová Adéla 8.A 0:25:00 0:36:35 0:11:35
7. 17. 36. Skupniková Barbora 9.A 0:30:00 0:42:16 0:12:16
8. 19. 39. Tomková Denisa 9.A 0:35:00 0:48:13 0:13:13

 

Školní kolo chemické olympiády 2014/15

  1. místo   Marie Juchelková        9. A
  2. místo   Jana Němčíková         9. A
  3. místo   Barbora Skupniková    9. A
Přírodovědný klokan 2014/15 - Kadet
1. Marie Juchelková 9. A 72 bodů
2. Matěj Krzystek 8. A 68 bodů
  Kamil Valíček 9. A 68 bodů
3. Klára Sopóciová 8. A 66 bodů
4. Martin Sojka 9. A 65 bodů
5. David Surovec 8. A 64 bodů

 

ŠVIHADLOVÝ KRÁL - 1. STUPEŇ

1. třídy:

1. Noemi Delongová I. A                84 b.

2. Amálie Machů I. B                      40 b.

3. Lucie Kajzarová I. A                   34 b.

2. a 3. třídy – chlapci:

1. David Poledník III. A                 160 b.

2. Nikolas Frolo II. B                      132 b.

3. Matěj Michejda III. A                 126 b.

2. a 3. třídy – děvčata:

1. Katy Pelikánová II. A                 156 b.

2. Eliška Křenková III. A                150 b.

3. Sabina Grutmanová II. B            143 b.

4. a 5. třídy – chlapci:

1. Tomáš Blus V. A                         190 b. (absolutní vítěz)

2. Adam Machala V. A                   180 b.

3. Rostislav Kolek V. A                  170 b.

4. a 5. třídy – děvčata:

1. Klaudie Lehnertová IV. A          170 b.

2. Markéta Janošová V. A               165 b.

3. Adriana Přívratská IV. A            164 b.

PŘESPOLNÍ BĚH - 1. STUPEŇ

Kategorie

Dívky

2. a 3. ročník

1.

Kotasková Miriam

2.

Pelikánová Katy

3.

Baraboszová Karolína

Kategorie
Chlapci
2. a 3. ročník

1.

Michejda Matěj

2.

Polednik David

3.

Divoký Ondřej

Kategorie

Dívky

4. a 5. ročník

1.

Janošová Markéta

2.

Rusnoková Gabriela

3.

Spáčilová Vendula

Kategorie

Chlapci

4. a 5. ročník

1.

Blus Tomáš

2.

Machala Adam

3.

Šnapka Jiří

kompletní výsledková listina

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode