Liga vesnických škol

ATLETICKÝ TROJBOJ

Pelikánová Katy         1. běh 50m

                                2. skok z místa

Kotásková Miriam      3. běh 50m

                                 3. hod kriketovým míčkem

Pelikán Jan                1. skok z místa

Polachová Tereza       1. běh 50m

Přívratská Adriana     3. skok z místa

                                 3. hod kriketovým míčkem

Chrobok Filip              1. běh 50m

Pelikán Jakub             2. skok z místa

                                 3. běh 50m

Machala Adam            1. skok do dálky

                                 2. běh 60m

                                 2. běh 200m

Blus Tomáš                3. skok do dálky

                                3. běh 60m

                                3. hod kriketovým míčkem

                                3. běh 200m

Pavlorková Adéla       1. hod kriketovým míčkem

Rusnoková Gabriela   2. běh 200m

Staś Ondřej              1. skok do dálky

                               1. běh 60m

                               1. běh 200m

                               3. hod kriketovým míčkem

Ďulík Tomáš             2. běh 60m

                               2. skok do dálky

Benešová Sandra      1. běh 200m

Valeková Nikola        2. hod kriketovým míčkem

VYBÍJENÁ

mladší žákyně     1. místo

starší žákyně      1. místo

BĚH PŘÁTELSTVÍ (6.5.2014)

1. třída:    1. Katy Pelikánová

                2. Miriam Kotásková

                3. Karolína Barabaszová

2. třída:    2. Ondřej Divoký

                3. David Poledník

3. třída:    2. Jana Frankoová

4. třída:    1. Tomáš Blus

5. třída:    1. Ondřej Staś

                2. Petr Poledník

6.-7.třída: 3. Kristián Koch

STOLNÍ TENIS (25.9.2013)

Starší žáci: F. Pohli, P. Sojka a V. Stoszek - 1.místo

Starší žákyně: N. Čimpelová, D. Tomková - 1.místo

Mladší žáci: T. Josiek, D. Surovec, F. Šotek - 2.místo

Mladší žákyně: V. Mrázková, A. Pazgyerová - 1.místo

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode