Školní kolo

Básnické jiskření

Talenti poezie

Švihadlový král

Pythagoriáda

Chemická olympiáda

Přírodovědný klokan


5.2.2013 - recitační soutěž „Básnické jiskření 2013“

 

Kategorie 1. tříd:

  1. 1.místo: Patrik Klimsza I.B
  2. 2.místo: Ondřej Divoký I.A
  3. 3.místo: David Poledník I.B

 

Kategorie 2. a 3. tříd:

  1. 1.místo: Adam Machala III.A
  2. 2.místo: Filip Chrobok II.A
  3. 3.místo: Jana Franková II.A

 

Kategorie 4. a 5. tříd:

  1. 1.místo: Lucie Zielonková IV.B
  2. 2.místo: Jakub Przybyla IV.A
  3. 3.místo: Veronika Mrázková V.A

8.2.2013 – recitační soutěž „TALENTI POEZIE“

 

III. kategorie (6. a 7. třídy)

1. místo               Kaletová Kateřina, VII. A

2. místo               Krzystek Matěj, VI. A

3. místo               Tomková Denisa, VII. A

 

IV. kategorie (8. a 9. třídy)

1. místo               Glacová Karin, VIII. A

2. místo               Skotnica Alexandr, IX. B

3. místo               Čelková Tatiana, VIII. A

 

 

27. 2 2013 - ŠVIHADLOVÝ KRÁL 

 

Kategorie 1. tříd:

  1. 1.místo: David Poledník
  2. 2.místo: Matěj Michejda
  3. 3.místo: Jakub John

 

Kategorie 2. a 3. tříd - dívky:

  1. 1.místo: Adriana Přívratská
  2. 2.místo: Lucie Barabaszová
  3. 3.místo: Markéta Janošová

 

Kategorie 2. a 3. tříd - chlapci:

  1. 1.místo: Tomáš Blus
  2. 2.místo: Filip Chrobok
  3. 3.místo: Samuel Zuska

 

Kategorie 4. a 5. tříd - dívky:

  1. místo: Lucie Zielonková
  2. místo: Adéla Králíková
  3. místo: Olga Peřestá

 

Kategorie 4. a 5. tříd - chlapci:

  1. 1.místo: Jan Franek
  2. 2.místo: Jakub Przybyla
  3. 3.místo: Petr Poledník

 

 

Pythagoriáda 2013 - školní kolo
úspěšní řešitelé (9 - 15 bodů)
V.A Zuzana Klimšová 11 bodů
V.A Karel Juchelka 9 bodů
VI.A David Surovec 12 bodů
VII.A Marie Juchelková 11bodů

 


Výsledky školního kola chemické olympiády

poř.

jméno a příjmení

stud.roč.

teorie

praxe

kontrol.

test

celkem

1.

Gabriel Janovský

9. roč.

69,5

30

53

152,5

2.

Alexandr Skotnica

9. roč.

64,5

28,5

58

151

3.

Jiří Žvak

9. roč.

70

29

50

149

 

 

Přírodovědný Klokan - školní kolo:

  1. místo:            Marek Harok                                IX. A
  2. místo:            Gabriel Janovský                          IX. B

                            Alexandr Skotnica                        IX. B

  1. místo:            Gabriela Binarová                         IX. B



 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode